Członkowie

Wykaz Spółdzielni Socjalnych – CZŁONKÓW OZRSS

stan na dzień 18.04.2017

numer członkowski nazwa Spółdzielni adres data przystąpienia uwagi
1 Spółdzielnia Socjalna „Pomocna Dłoń” 41-200 Sosnowiec
ul. Rzeźnicza 12
22-07-2007
2 Spółdzielnia Socjalna „Nasza” 75-669 Koszalin
ul. Synów Pułku 4/6
22-07-2007
3 Małopolska Spółdzielnia Socjalna w Krakowie 30-809 Kraków
ul. Żabia 16
22-07-2007 w likwidacji
4 Spółdzielnia Socjalna „Dragon” 22-400 Zamość
ul. Kilińskiego 86
22-07-2007
5 PROFES Spółdzielnia Socjalna (wcześniej Spółdzielnia Socjalna Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Byczyna) 46-200 Kluczbork
ul. Katowicka 8a
22-07-2007
6 Spółdzielnia Socjalna „WwwPromotion” 54-207 Wrocław
Na Ostatnim Groszu 46/14
22-07-2007
7 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Polgraf” 46-220 Byczyna
ul. Basztowa 3/5
22-07-2007
8 Spółdzielnia Socjalna „Dobry Początek” 43-190 Mikołów
ul. Krawczyka 16a
22-07-2007
9 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Szansa” 12-221 Ruciane Nida
ul. Zielona 40
22-07-2007 wykreślona z KRS (04.03.2015)
10 Spółdzielnia Socjalna „Pro-eko” Wrocław
ul. Gospodarska 1
22-07-2007
11 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Ogniwo” 47-220 Kędzierzyn Koźle
Matejki 29/1
22-07-2007
12 Spółdzielnia Socjalna „Pomocna Dłoń” 57-500 Bystrzyca Kłodzka
ul. Starobystrzycka 31
22-07-2007
13 Spółdzielnia Socjalna „Jedność” 41-500 Chorzów
ul. Dąbrowskiego 70/8
22-07-2007
14 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Wspólna Sprawa” 26-600 Radom
ul. Sienkiewicza 8
22-07-2007
15 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Gorliczanin” 38-300 Gorlice
ul. Słoneczna 11
22-07-2007
16 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Piątka” 94-213 Łódź
ul. Pługowa 10
22-07-2007
17 Krakowska Spółdzielnia Socjalna „Vifenix” 30-698 Kraków
ul. Lasogórska 10
22-07-2007
18 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Ares” 25-367 Kielce
ul. Mickiewicza 1
22-07-2007
19 Spółdzielnia Socjalna „Konar” 39-400 Tarnobrzeg
ul. Kwiatkowskiego 21/7
22-07-2007
20 Lubelska Spółdzielnia Socjalna „Koziołek” 20-319 Lublin
ul. Droga Męczenników Majdanka 26
13-10-2011
21 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Karinus” 61-121 Poznań
Ostrówek 7
24-02 2010
22 Żarska Spółdzielnia Socjalna 68-200 Żary
ul. Kujawska 39
01-07-2010
23 Spółdzielnia Socjalna „50+” 81-597 Gdynia
ul. Leopolda Staffa 13b/6
05-08-2010
24 Spółdzielnia Socjalna „Współpraca” 85-871 Bydgoszcz
Smoleńska 37
12-05-2011
25 Spółdzielnia Socjalna „Mona Lisa” 58-306 Wałbrzych
Gagarina 11
04-10-2010
26 „Austeria Krokus” Spółdzielnia Socjalna 58-320 Walim
Rzeczka 31
04-10-2010
27 Spółdzielnia Socjalna „Opoka” 32-310 Klucze
Rabczyńska 3/4
08-08-2011
28 Poligraficzno-wydawnicza Spółdzielnia Socjalna „Eko-Edytor” 42-217 Czestochowa
Aleja Wolności 22
11-01-2011
29 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Arkadia” 55-140 Żmigród
Wrocławska 12
25-11-2010
30 Spółdzielnia Socjalna „Szansa i Wsparcie” 41-500 Chorzów
Aleja Harcerska 3C
28-07-2011 wykreślona z KRS (23.09.2011)
31 Dzierżoniowska Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Awans” 58-200 Dzierżoniów
Jodłowa 4
03-01-2011
32 Spółdzielnia Socjalna „Republika Marzeń Mino Wszystko” Fundacji Anny Dymnej 30-198 Kraków
Myczkowskiego 4
33 Spółdzielnia Socjalna Gród 46-220 Byczyna
Biskupice 58
02-02-2011
34 Grodzka Spółdzielnia Socjalna 31-513 Kraków
Olszańska 12/18
35 Spółdzielnia Socjalna Promyk Nadziei 26-300 Opoczno
Wyszyńskiego
2A
36 Spółdzielnia Socjalna RedHead 41-908 Bytom
Nickla 76/5
19-10-2011
37 Osiedlowa Spółdzielnia Socjalna „Praga” 03-507 Warszawa
Witebska 4
19-09-2011
38 Spółdzielnia Socjalna Warszawa 00-544 Warszawa
Wilcza 25/4
39 Zielonogórska Integracyjna Spółdzielnia Socjalna 65-525 Zielona Góra
Ptasia 16
40 Spółdzielnia Socjalna Kreatywni 85-006 Bydgoszcz
Gdańska 42
14-05-2012
41 Spółdzielnia Socjalna „Tajemniczy Ogród” 60-682 Poznań
Os. B. Śmiałego 37
03-08-2011
42 Spółdzielnia socjalna Stary Mokotów 02-513 Warszawa
Madalińskiego 21/35
26-10-2011
43 Spółdzielnia Socjalna „Emaus” 20-515 Lublin
51
Krężnica Jara 498
09-09-2011
44 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Beta” 58-100 Świdnica
1-go Maja 23
26-09-2011
45 Chojnicka Spółdzielnia Socjalna 89-600 Chojnice
Matki Bozej Fatimskiej 21
07-10-2011
46 Spółdzielnia Socjalna Audytor 42-200 Częstochowa
Focha 79/2
47 Spółdzielnia Socjalna Herakles 61-372 Poznań
Wagrowska 9
25-10-2011
48 Spółdzielnia Socjalna Opieka 09-472 Słupno
Kościelna 1
49 Spółdzielnia Socjalna Moka-Sson 02-904 Warszawa
Bernardyńska
23/8
25-10-2011 wykreślona z KRS
50 Kołobrzeska Spółdzielnia Socjalna „Morska Odyseja” 78-100 Kołobrzeg
Grochowska 1C/21
51 Spółdzielnia Socjalna „Elles” 85-863 Bydgoszcz
Łomżyńska 33
52 Spółdzielnia Socjalna Signum 87-400 Golub-Dobrzyń
Kilińskiego 10
26-03-2012
53 Spółdzielnia Socjalna Bydgoszczanka Bydgoszcz 11-04-2012
54 Spółdzielnia Socjalna ISSA Łódź
ul. Rewolucji 1905 49
07-08-2012 Wykreśleni
55 Spółdzielnia Socjalna „KGB” Wałbrzych 14-08-2012
56 Spółdzielnia Socjalna MADEA Skierniewice
ul. Senatorska 25
18-09-2012
57 Spółdzielnia Socjalna „Pięć plus” Stalowa Wola
ul. Poniatowskiego
01-10-2012
58 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Cztery Pory Roku” ul. A. Grygowej 4e/25
20-260 Lublin
31.12.2012
59 Spółdzielnia Socjalna ESTRO Sienkiewicza 1
39-200 Dębica
31-11-2013
60 Spółdzielnia Socjalna „Noventa” ul. Kilińskiego 236/4
93-133 Łódź
31.12.2012
61 Usługowo-Handlowa Spółdzielnia Socjalna w Inowrocławiu 88-100 Inowrocław
ul. Mikołaja 25
31.12.2012
62 Spółdzielnia Socjalna „Nasza Firma” 62-872 Godziesze Małe
ul. 11 listopada 10
31.12.2012
63 Spółdzielnia Socjalna „Las Vegas” 46-220 Byczyna
Polanowice 33
28.02.2013
64 „Audytor” Spółdzielnia Socjalna 42-200 Częstochowa
ul. Focha 79/2
28.02.2013
65 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Rozwój” ul. Podgórna 119
66-530 Drezdenko
28.02.2013
66 Spółdzielnia Socjalna „Integracja” w Bielsku Podlaskim ul. Dąbrowskiego 3
17-100 Bielsk Podlaski
28.02.2013
67 Spółdzielnia Socjalna „Grosik” Rynek 1
34-240 Jordanów
28.02.2013
68 Spółdzielnia Socjalna „Spóła Działa” al. Piłsudzkiego 135
92-318 Łódź
28.02.2013
69 Pomorsko-Kaszubska Spółdzielnia Socjalna „Nadmorska” ul. Jaskółcza 20
81-076 Gdynia
28.06.2013
70 Spółdzielnia Socjalna „Nasz Sukces” w Skwierzynie ul. Mickiewicza 3
66-440 Skwierzyna
28.06.2013
71 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Nissa” ul. Mariacka 8
48-304 Nysa
15.07.2013
72 Spółdzielnia Socjalna „MaxStyl” ul. Borówki 4/6
61-303 Poznań
15.07.2013
73 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Razem” ul. Lwowska 17J/2
78-400 Szczecinek
15.07.2013
74 Białogardzka Spółdzielnia Socjalna FENIKS 78-200 Białogard
ul. Królowej Jadwigi 28
19.06.2013
75 Spółdzielnia Socjalna REVITAL ul. Trembeckiego 11A
35-234 Rzeszów
04-09-2013
76 ARTE Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna 58-260 Bielawa
ul. Nowobielawska 5
9.12.2013
77 Spółdzielnia Socjalna Inwest 57-400 Nowa Ruda
ul. Zaułek 11
17.02.2014
78 Gdańska Spółdzielnia Socjalna 80-564 Gdańsk
ul. Solec 4
31.03.2014
79 Spółdzielnia socjalna EKO-MADBUD 36-040 Boguchwałą
ul. Tkaczowa 146
12.06.2014
80 Spółdzielnia socjalna MASTERPUNKT 60-813 Poznań
ul. Zwierzyniecka 10
6.05.2014
81 Kamieńska Spółdzielnia Socjalna WARCISŁAW 72-400 Kamień Pomorski
ul. Mieszka I 6a
27.05.2014
82 Spółdzielnia Socjalna Unikoputers 43-300 Bielsko-Biała
ul. Kamińskiego 19
18.08.2014
83 Spółdzielnia socjalna „Dalba” 84-100 Puck
ul. Mestwina 32
18.09.2014
84 Słupecka Spółdzielnia Socjalna 62-400 Słupca
ul. Piastów 2
20.10.2014
85 Wyszkowska Spółdzielnia socjalna SZRON 07-201 Wyszków
ul. Mickiewicza 5
28.10.2014
86 Spółdzielnia Socjalna Panato 50-258 Wrocław
ul. Jedności Narodowej 68a
1.12.2014
87 Spółdzielnia MaM 03-650 Warszawa
ul. Bystra 30
1.12.2014 wykreślona z KRS
88 Chrześcijańska Spółdzielnia Socjalna „Nasz Domek” ul. Franciszka Kawy 42/8
01-496 Warszawa
16.12.2014
89 Spółdzielnia Socjalna SARTA 36-047 Niechbórz 902 16.12.2014
90 Spółdzielnia Socjalna „Perspektywa” przy Zakładzie Poprawczym w Studzieńcu Studzieniec 1
96-330 Puszcza Mariańska
16.12.2014
91 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Igliczna” ul. Bystrzycka 16
57-500 Bystrzyca Kłodzka
20.01.2015
92 Spółdzielnia Socjalna „Kto rano wstaje” ul. Żytnia 1A
01-014 Warszawa
20.01.2015
93 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna Biz:On ul. Jedności Narodowej 68 A
50-258 Wrocław
20.01.2015
94 Spółdzielnia Socjalna „Amelia” ul. 3 Maja 57
07-300 Ostrów Mazowiecka
19.02.2015
95 Spółdzielnia Socjalna „Promyk” ul. Michałowskiego 15a
64-920 Piła
19.02.2015
96 Spółdzielnia Socjalna im. Janusza Korczaka ul. Garbarska 15a/14
33-100 Tarnów
19.02.2015
97 Spółdzielnia Socjalna „Incepcja” Bełdów 43 95-070
Aleksandrów Łódzki
19.02.2015
98 Spółdzielnia socjalna „Cafe Babeczka” ul. Moniuszki 11
46-200 Kluczbork
24.04.2015 połączyła się ze Spółdzielnią Socjalną „Perunica” z Byczyny
99 Spółdzielnia socjalna „Warto nad Wartą” ul. Złotego Smoka 11
66-400 Gorzów Wielkopolski
24.04.2015
100 Spółdzielnia Socjalna Usługowo-Handlowo-Produkcyjna „Opole” ul. Katowicka 91
45-045 Opole
22.05.2015
101 Spółdzielnia Socjalna „Dobry Adres” ul. Stefana Batorego 1
62-400 Słupca
30.05.2015
102 Spółdzielnia Socjalna BIZ ul. Ducvhnicka 3/89
01-796 Warszawa
30.05.2015
103 Spółdzielnia Socjalna „Dakini” ul. Zaporoska 2/14
53-517 Wrocław
15.06.2015
104 Markowicka Spółdzielnia Socjalna „Nazaret” Markowice 6
88-320 Strzelno
30.06.2015
105 Spółdzielnia Socjalna „Kontrakt” ul. Stefana Dwornickiego
43-600 Jaworzno
30.06.2015
106 Spółdzielnia Socjalna „Kobierzyn” ul. Babińskiego 29/19/1
30-393 Kraków
15.07.2015
107 Spółdzielnia Socjalna „Szansa” ul. Gen. Józefa Hallera 25
87-140 Chełmża
31.07.2015
108 Spółdzielnia Socjalna „Perunica” ul. Dworcowa 7
46-220 Byczyna
31.07.2015
109 Spółdzielnia Socjalna „Szóstka”
Żłobek Ramtamtam
ul. Szymanowskiego 1
37-700 Przemyśl
9.10.2015
110 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna Manumania Dziewczyn z Gminy ul. Dembowskiego 37a
51-670 Wrocław
9.10.2015
111 Spółdzielnia Socjalna „Raz Dwa Trzy” ul. Armii Krajowej 17a
58-130 Żarów
9.10.2015
112 Spółdzielnia Socjalna „Pomocna Dłoń” ul. Droga Lisia 1
63-810 Borek Wielkopolski
17.10.2015
113 Spółdzielnia Socjalna „K-5” Gołębiew Stary 1
99-300 Kutno
17.10.2015
114 Spółdzielnia Socjalna „Arka” ul. Nowotki 12
13-240 Iłowo-Osada
17.10.2015
115 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Ogniwo” ul. Piotrkowska 138/140
90-062 Łódź
17.10.2015
116 Spółdzielnia Socjalna „Silvanus” Dzietrzychowice 141
68-100 Żagań
17.10.2015
117 Spółdzielnia Socjalna „Netlajt” ul. Ks. Anny 27/10
18-400 Łomża
17.10.2015
118 Spółdzielnia Socjalna „Art Stone” ul. Ptasia 21/6
65-525 Zielona Góra
17.10.2015
119 Spółdzielnia Socjalna „Miętowy Królik – Art. Studio” ul. Łukasiewicza 2
66-100 Sulechów
17.10.2015
120 Zakład Rzemiosła Twórczego Spółdzielnia Socjalna ul. Podgórna 43c
65-213 Zielona Góra
17.10.2015
121 Ornecka Spółdzielnia Socjalna „Arka” ul. 1 Maja 6
11-130 Orneta
17.10.2015
122 Odrzańska Spółdzielnia Socjalna ul. Piastów 10E
66-600 Krosno Odrzańskie
17.10.2015
123 Spółdzielnia Socjalna „Poznanianka” ul. Powstańców Warszawy 5D
61-659 Poznań
17.10.2015
124 Spółdzielnia Socjalna „Ogród Dokumentów” ul. Wilsona 6a
37-500 Jarosław
17.10.2015
125 Spółdzielnia Socjalna „Wyspa Przygód” ul. Mickiewicza 32
39-300 Mielec
22.10.2015
126 Spółdzielnia Socjalna „Naszelubuskie.pl” ul. Gen Jarosława Dąbrowskiego 20A
65-021 Zielona Góra
22.10.2015
127 Spółdzielnia Socjalna „Nadruk” ul. Gen Jarosława Dąbrowskiego 20A
65-021 Zielona Góra
22.10.2015
128 Spółdzielnia socjalna „Nie jesteś sam” ul. Krzywa 8
13-100 Nidzica
22.10.2015
129 Spółdzielnia Socjalna „Pionier” Słone, ul. Polna 4
66-008 Świdnica
10.11.2015
130 Spółdzielnia Socjalna „Arka” 63-800 Gostyń
ul. Kolejowa 24
01-12-2015
131 Spółdzielnia Socjalna „Grant” 28-220 Oleśnica
ul. Wrzosy 1
01-12-2015
132 Spółdzielnia Socjalna Widzących Duszą „Światełko” 85-224 Bydgoszcz
ul. Świętej Trójcy 15
01-12-2015
134 Spółdzielnia Socjalna „Jaśmin” Słupia pod Kępnem 63-604 Baranów
ul. Katowicka 10
01-12-2015
135 Spółdzielnia Socjalna „Pomost” Słupia pod Kępnem 63-604 Baranów
ul. Katowicka 10
01-12-2015
136 Spółdzielnia Socjalna „Awokado” 28-100 Busko-Zdrój
ul. os. Sikorskiego 10
01-12-2015
137 Spółdzielnia Socjalna „Od Serca” 24-120 Nałęczów

04-04-2016
138 Spółdzielnia Socjalna „Vita Solis” 22-107 Sawin
Łowcza-Kolonia 39
04-04-2016
139 Europejska Spółdzielnia Socjalna „Ekologiczni” 80-716 Gdańsk
ul. Rzęsna 3
04-04-2016
140 Spółdzielnia Socjalna „Wola” 01-012 Warszawa
ul. Smocza 3
04-04-2016
141 Edukacja Rozwój Praca Spółdzielnia Socjalna 62-540 Kleczew
ul. Konińska 18
04-04-2016
142 Spółdzielnia Socjalna „Work Group” 68-200 Żary
ul. Moniuszki 11D
22-07-2016
143 Spółdzielnia Socjalna „Podkówka” 32-440 Sułkowice
ul. 1 Maja 66
22-07-2016
144 Spółdzielnia Socjalna „Wspólny Sukces” 62-100 Wągrowiec
ul. Janowiecka 98A
3-11-2016
145 Brzeska Spółdzielnia Socjalna „Jedynka” 49-300 Brzeg
Ul. 1 Maja 2
14-02-2017
146 Spółdzielnia Socjalna „Wsparcie na starcie” 44-180 Toszek
Ul. Gliwicka 15/8
14-02-2017
147 Strzelecka Spółdzielnia Socjalna 47-100 Strzelce Opolskie
Ul. Wyszyńskiego 10
14-02-2017
148 Spółdzielnia Socjalna „Parostatek” 43-400 Cieszyn
Ul. Górny Rynek 1
18-04-2017
149 Spółdzielnia Socjalna „Nasz Dom” 85-794 Bydgoszcz
ul. GOPR 1/13
18-04-2017
150 Spółdzielnia Socjalna „Noteć” 89-100 Nakło nad Notecią
ul. Młyńska 22
18-04-2017
151 Spółdzielnia Socjalna „Communal Service” 95-060 Brzeziny
ul. Sienkiewicza 10/12
18-04-2017
152 Spółdzielnia Socjalna „Varia” 95-558 Łódź
ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73
18-04-2017
153 Dąbrowska Spółdzielnia Socjalna „Vendo” 41-300 Dąbrowa Górnicza
ul. 3-go Maja 12
18-04-2017